MEDYCYNA Partnerzy: grupy wsparcia choroby forum medyczne

  Co to jest sok Goji i dlaczego warto ją dodać do mojej diety?

  15-11-2009 przez Peter Hook

  Życie nie zawsze może być idealnym, ale wiele osób uważa, jeśli chcesz żyć dłużej, you? Ll być dobrze służył rozważyć dodanie soku Goji do swojej diety.

  Jagoda Goji jest w górach w wielu krajach azjatyckich. Anti-aging eksperci uważają, że dodanie zaledwie 4 uncje tego soku do swojej diety może prowadzić do znacznych korzyści dla zdrowia.

  Niektórzy mówią, że wiele na świecie? S najstarszych ludzie cieszą picia soku Goji lat? że jego anty-aging korzyści są tak ekstremalne, jak przedłużyć życie nawet o 20 lat lub więcej.

  Jagoda Goji zawiera wiele związków uważa się świadczenia różnego rodzaju świadczeń zdrowotnych twierdził. Związki te zawierają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, białka, witaminy C, 19 aminokwasów (w tym 8 niezbędne do podtrzymywania życia), witaminę E i B-kompleks witamin. Sok z tych jagód? opisane przez wielu jako przyjemny słodki z lekkim cierpkość? dostarcza wszystkich tych składników odżywczych oraz wiele innych.

  Ten sok jest kosztowne, ale, co doprowadziło do wielu kwestii oświadczeń o zdolności do przedłużenia życia, poprawę energii i odwrócenia choroby. Większość osób wie o różnych korzyści zdrowotne czerwonego soku z winogron, a nawet sok z granatu. Więc co odróżnia goji sok jako coś lepsze?

  Dr Earl Mindell, uważa ekspert żywienia i autor wielu książek odżywiania, mówi jagody Goji jest jednym z najważniejszych odkryć w dekadach. Mówi,? Wierzę Himalayan sok Goji zawiera więcej potężnych korzyści dla zdrowia, dobrego samopoczucia i anti-aging niż jakikolwiek inny produkt widziałem w ciągu ostatnich 40 lat?.

  Ponieważ niektóre z anti-aging i innych świadczeń zdrowotnych soku Goji wygrał? Nie będzie postrzegane przez jego użytkowników może nawet dekady, większość rekomendacji dotyczących goji soku podkreślić fantastycznych ludzi energii wynikających z picia. Przy pełnym harmonogramów i nocy późno (w połączeniu z poranki) tych pijących sok Goji sprawozdanie wzrost energii i witalności, nawet wtedy, gdy zmiana nic o swojej diecie.

   

  Losowe artykuły

   
  © 2009 Artykuły ze świata medycny Powered by Medicine blog