MEDYCYNA Partnerzy: grupy wsparcia choroby forum medyczne

  Jak zmniejszyć | Pot Przystanek nadmierne pocenie

  26-10-2009 przez Peter Hook

  Jest to znany fakt, że nadwaga i otyłość ludzie są bardziej podatni na nadmierne pocenie się one bardziej pocić. Jednak nadmierne pocenie się może być również ze względu na kilka podstawowych warunków medycznych, takich jak menopauzy, chorób psychicznych i bardzo aktywnych gruczołów tarczycy. Nadmierna potliwość jest również występuje do osób nie znanych schorzeniem, a tym samym powodują ciężkich pocenie się dla tej grupy osób jest nieznany.

  Jest to bardzo niepokojące cierpi na nadmierne pocenie się i wiele osób z tego warunku także cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości. Jest tak dlatego, nadmierne pocenie może spowodować, że miały niepożądany zapach ciała, patrząc zaniedbany i brudny.

  Jest to łatwiejsze dla tych, którzy mają nadwagę, w celu zmniejszenia nadmiernej potliwości, ponieważ jest to tylko kwestia zmniejszenia ich masy tkanki tłuszczowej w organizmie. Utraty wagi jest bardzo łatwe dzięki odpowiedniej kombinacji ćwiczeń i zdrowych nawyków żywieniowych. Wiele osób, które trudno jest schudnąć i nie zgadzają się ze mną, że zmniejszenie masy ciała jest łatwe, ponieważ robią to nieprawidłowo.

  Jeśli nadmierne pocenie jest zlokalizowany na części ciała, takich jak pachy, dłonie i podeszwy stóp, a następnie zabiegi mogą być niezbędne w celu zmniejszenia nad pot. Czasami Anti-Perspirants zastosowanie do właściwej części ciała może po prostu zatrzymać nadmierne pocenie się, choć czasowo.

  Proste i bez chirurgicznego leczenia, które są znane w celu zmniejszenia lub nawet czasem zatrzymać nadmierne pocenie się powodzeniem są jonoforeza, gdzie niski prąd elektryczny zostaje wprowadzony do dotkniętych częściach ciała lub uzyskanie zastrzyki toksyny botulinowej powszechnie znany jako zastrzyków Botoxu.

  Jeśli cierpi na nadmierne pocenie się, pocenie się, a ponieważ ten warunek jest najbardziej rozpowszechniona wśród osób z nadwagą, przejdź lekarskie, aby zobaczyć czy jest otyłych. Jeśli jest, to przejście na zdrową dietę i program ćwiczeń a stan nadmiernego pocenia mogą być rozwiązane na stałe.

   

  Losowe artykuły

   
  © 2009 Artykuły ze świata medycny Powered by Medicine blog