MEDYCYNA Partnerzy: grupy wsparcia choroby forum medyczne

  Naturalne lekarstwo na astmę

  16-04-2010 przez Peter Hook

  Jeśli wystąpi nagłe napady duszności, chory cierpi na astmę. Gdy niektóre kurz, dym lub zapach z nieparzystej kwiat lub perfum będzie Ci Warkot, kaszel i sapanie, jesteś cierpiących na astmę. Są to tylko niektóre z alergenów, które mogą drażnić nosa przejście. Inne utrudnienia są ćwiczenia, zanieczyszczenia lub smog, nagła zmiana pogody, na zimno lub zakażenia dróg oddechowych.

  Choć atak astmy może być straszny, nie ma powodów do paniki. Poza tym po lekarzy leków, istnieją pewne wskazówki, które można wykonać, aby zapobiec astmy. Po pierwsze, ważne jest, aby strzec się przed alergiami roztocza kurzu domowego i katar sienny. Podjąć następujące kroki:

  Przejdź do jogi: Wykonywanie prostych oddychanie jogiczne gdzie wydech na dwa razy, dopóki wdychać może zapobiec w przyszłości przed atakami astmy. Technika ta okazał się być bardzo skuteczne. Efektem tego oddychania jest podobny do uzyskanego przez zastosowanie kortykosteroidów inhalator. Aby to zrobić oddech, zamknij oczy, wdychać, a następnie wydech naturalnie. Wstrzymać bez posiadania oddech dla jednej lub dwóch sekund przed kolejnym wdychanie. Pozwoli to na zakończenie wydechu naturalnie. Nie staraj się oddychać głęboko i powoli. Ale jeśli istnieje potrzeba, aby głęboko oddychać, możesz to zrobić do możesz wrócić do ćwiczeń oddychania.

  Uniknąć spania na pełny żołądek: Sleeping a na pełny żołądek może nasilić astmy. Astma jest spowodowane przez refluks żołądka, który pojawia się, gdy kwas żołądkowy wraca do przełyku. Powoduje to, że zawartości żołądka do Regurgitate do ust w dół, a następnie wlewu do dróg oddechowych podczas leżenia lub spania. Unikaj ciężkich przekąsek i wziąć zobojętniającego, aby zmniejszyć kwasowość żołądków. leki Teofilina może pogorszyć astmę poprzez zwiększenie żołądki zwrotną. Jeśli jesteś na tej leków i napotykasz problem refluksu żołądka, skonsultować się z lekarzem w celu zmniejszenia dawki.

  Uwaga wrażliwość żywności: Jedzenie i zapachu niektórych pokarmów może wywołać atak astmy u niektórych osób. Żywności, takich jak mleko, jaja, owoce morza i orzechy są głównymi winowajcami.

  Jedz dużo ryb: Eskimosi rzadko cierpią z powodu astmy. Stąd niektórzy badacze stwierdzają, że jedzenie dużo ryb może zapobiegać astmie. Więcej ryb, które mogą mieć wpływ na astmę są bogate w omega-3 ryb, jak sardynki, makrele i śledzie.

  Take wiele witamin: Robienie dobrych witaminowo-mineralne i uzupełnienie o dietę bogatą w owoce i warzywa mogą pomóc, ponieważ niektóre składniki odżywcze wykazano, aby zapobiec astmy. Ludzie, którzy biorą witaminy C i cynku rzadziej cierpią więcej niż inni. Zwiększyć spożycie owoców cytrusowych, brokuły, papryka w witaminy C i wołowiny, kraby i ostrygi dla cynku.

  Uzyskania zwolnienia z kofeiny: kawy wykazano, aby pomóc ludziom z astmą. Ma taki sam skutek jak teofilina. Filiżankę mocnej kawy czarny regularnych będzie miało korzystny wpływ na astmę. Ale nie używać kofeiny w zastępstwie lub łącznie z innymi lekami i muszą być zawsze wykorzystywane w nagłych przypadkach. Gdy nie ma lekarstwa, możesz mieć 2 filiżanki mocnej kawy regularne czarne natychmiastową ulgę. Możesz dostać ulgę, choć wolniej, z gorącym kakao lub mleko czekoladowe.

   

  Losowe artykuły

   
  © 2009 Artykuły ze świata medycny Powered by Medicine blog