MEDYCYNA Partnerzy: grupy wsparcia choroby forum medyczne

  Sposoby poprawy cyrkulacji krwi

  11-01-2010 przez Peter Hook

  Obieg krwi odgrywa ważną rolę w naszej istoty. W celu utrzymania zdrowia jest bardzo ważne, aby mieć dobre krążenie krwi. Prawidłowe krążenie krwi pomaga w przenoszeniu substancji odżywczych i tlenu do różnych części ciała. Brak dobrej cyrkulacji krwi powoduje choroby ze względu na szkodliwe zawiera cząstki uwięzione w tkance.

  Wielu z nas nie mają pojęcia o wartości dobre krążenie krwi. Niektóre typowe problemy, jakie możesz napotkać bez odpowiedniego krążenia krwi są:

  Nadciśnienie tętnicze: wspólny problem znaleźć wiele osób, głównie w średnim wieku i osób starszych. Dzieje się tak ponieważ tablice cholesterolu są składowane wzdłuż ścian tętnic, powodując, że do utwardzenia.

  Żylaki: Dzieje się tak, gdy ściany żyły traci elastyczność. Brak aktywności fizycznej, zwiększenie wieku, junk food tylko przyczynia się do stresu eskalacji tego problemu z jednej nogi na drugą.

  – Poprawa krążenia krwi

  Calendula znany jako Calendula Officinalis jest ważnym źródłem, aby poprawić krążenie krwi.

  Tamari Bancha herbaty pomaga w neutralizacji kwaśnych warunkiem krwi. Ta herbata także poprawia krążenie krwi, które w zamian łagodzi zmęczenie.

  Ume-Sho-Bancha z imbirem jest kolejnym źródłem poprawy krążenie krwi.

  Ginkgo biloba ma również możliwość, aby poprawić krążenie krwi do mózgu kończyn. Zwiększa ostrość umysłu, w odniesieniu do wszystkich epok.

  Cebula też może poprawić poziom krążenie krwi, a także rozluźnia mięśnie.

  Hydroterapia znany również jako gorący i zimny prysznic działa dobrze również, aby poprawić krążenie krwi.

  Proste ćwiczenie jak chodzenie, które każdy może zrobić, to jeden z najłatwiejszych sposobów na zwiększenie poziomu krążenie krwi.

  Ćwiczenia również zwiększa krążenie krwi, który pomaga mięśni i innych tkanek.

  Można podnieść ubogich problem krążenie krwi przez wlewu liści rozmarynu lub kwiaty z czerwonym winem.

  Damiana Turnera Afrodisiaca jest znany to afrodyzjak i nastrój podnoszące jakość. Zdarza się również, aby poprawić i wzmocnić naszą krążenie krwi. Poprawa krążenia krwi pomaga w regulujących produkcję hormonów, jak również walki łagodnej depresji, braku zainteresowania seksualnego i problemy menstruacyjne.

  Masowanie, jak wielu z nas mają tendencję do postrzegania jest aktem wypoczynku, ale jest bardziej niż. Dotyk rąk i nóg w odpowiednich miejscach, uspokaja mięśni i stawów, łagodzi stres, a także poprawia krążenie krwi, pomaga organizmowi na wiele sposobów.

  Reetha jest bogate w żelazo, fosfor oraz witaminy A, co jest bardzo przydatne dla włosów ze względu na te właściwości. Reetha namoczyć na noc, aby wkleić. Powinna być stosowana na włosy i zachować ją na godziny. To wywołuje nowe życie w Twoich włosów powodu, aby poprawić krążenie krwi w skórze głowy.

  Cayenne, imbir, czosnek i Ginkgo są jedne z najlepszych obronę przed słabe krążenie krwi. Nalewka z nich jest łatwo przyswajalne przez organizm, który pomaga w obniżaniu poziomu cholesterolu, oczyszczenie krwi, zapobieganie chorobom serca, a także zwalcza miażdżycę.

  Warning: czytelnik tego artykułu powinien zachować wszystkie środki ostrożności, a po instrukcje na środki do domu z tego artykułu. Unikaj korzystania z tych produktów, jeżeli pacjent jest uczulony na to. Odpowiedzialność spoczywa na czytelnika, a nie ze stroną lub pisarz.

   

  Losowe artykuły

   
  © 2009 Artykuły ze świata medycny Powered by Medicine blog